خانه / نکات حقوقی / نکات عمومی / آیا کسی که به توهین و تهمت محکوم میشود، سوءسابقه برایش محسوب میشود؟

آیا کسی که به توهین و تهمت محکوم میشود، سوءسابقه برایش محسوب میشود؟

(No Ratings Yet)
Loading...

قانون

 

خیر، این جرایم جزء جرایمی نیست که محکومیت به آن، موجب سوءسابقه محسوب شود و لذا برای این افراد #گواهی_عدم_سوءپیشینه صادر میگردد.

ماده ۲۴ #قانون_مجازات_اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *